Beşir Bayraktar Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 14-04-2024 22:51:59 - Güncellenme Tarihi : 14-04-2024 22:51:59


Beşir Bayraktar Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


29 Ekim 1982’de Ankara da dünyaya gelen Beşir Bayraktar, Rizeli bir ailenin 4. Cocuğudur. Eğitimini Ankara da tamamlayan Beşir,  daha ortaokul döneminde Flamenko müzikle tanıştı ve ilk konserini okulun spor salonunda verdi.

 

          Halk Müziği korosunda Ankara çapında birincilikler aldı ve 1996 yıllarında tiyatro müzikleri ve dans müzikleri yapmaya başladı. Bir çok organizasyonda konserler veren Beşir, 2008 yılında KRL MUSIC şirketini kurdu.

 

          Krl Music, bir çok müzik albümü, film müzikleri ve reklam müziklerine ev sahipliği yaptı. 2014 yılında Onbir şarkılık  ilk albümü Tesadüf ‘ü krl music şirketinden çıkaran Beşir Bayraktar, Buhran adlı şarkısıyla müzik severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Hemen sonrasında,  romantik sesiyle bir balerin eşliğinde, ve Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Taş Kalbim adlı şarkısıyla müzik listelerdinde yerini aldı. Aynı albümde Tan Taşçı, Emre Kaya, Mustafa Sırtlı gibi sanatçıların şarkılarıda yer aldı.

 

 

          Amsterdamda çektiği üçüncü video klibi ‘Biri Zamanı Durdurmalı’ adlı slow şarkısıyla büyük beğeni toplayan Beşir Bayraktar ardından ‘Olmadı’ adlı  Single çalışmasını yayınladı.

 

Tiktok fenomeni Selin Red ve çok geniş bir ekiple çekilmiş olan klibiyle sevilen şarkısı ‘Dur’ 2021 yılında müzik listelerinden büyük beğeni topladı.

 

          Beşir Bayraktar, son olarak canlı enstrümanların kullanıldığı, Gündem yaylı grubununda eşlik ettigi, film müziği tadında bir şarkı olan ‘Kader Yazısı’ ile müzik severlerin karşısına çıktı.

 


Adı ve Soyadı : Beşir Bayraktar
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

Beşir Bayraktar İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi