Kaç Kilo?

Şeyma Subaşı Kaç Kilo?


50 kilodur.


Bir dönemin popüler olan "Var mısın Yok Musun" yarışma programına katılmasıyla ünlenen Şeyma Subaşı,  2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğmuştur. Sosyal medya fenomeni Subaşı eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 16 yaşından beri çeşitli defilelerde modellik yapan güzel fenomen 2008 yılında yarışmaya katılmış fakat Miss Turkey güzellik yarışmasında derece elde edememiştir. 

2008 yılında Acun Ilıcalı ile tanışan Subaşının hayatında yeni bir dönüm noktası olmuştur. "Var Mısın Yok Musun" adlı yarışma programının ardından Acun Ilıcalı ile yakınlaşmış ve 2013 yılında Acun Ilıcalı ile olan birlikteliklerinden Melisa adında kızları olmuştur. 2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlenmiş fakat çiftin 1 yıllık süren evliliğinin ardından 2018 yılında ayrılmışlardır. 2018 yılında İstanbul Bebek'te Healthyish isimli sağlıklı beslenme temalı kafeyi açan Subaşı, Acun Ilıcalı ile ayrılmasının ardından da kafeyi 2020 yılında kapatmıştır.

2014 yılında kendi moda markasını kurarak İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week'te ilk defilesini gerçekleştiren güzel fenomen, 2017'de de It-Is Ok adında bir mobil uygulama çıkardı. 2019 yılında kendi hayatını anlattığı Sadece Şeyma adlı kitabı çıkardı. Yine aynı yıl içerisinde youtube kanalı açmış ve kanalında moda ve sağlıklı yaşam üzerine içerikler üretmiştir. Güzel fenomen Subaşı 2020 yılında kendisine ait Babe Actiwear isimli giyim markasını kurmuştur.


Şeyma Subaşı İle İlgili Sık Sorulan Sorular


Adı ve Soyadı : Şeyma Subaşı
Meslek : Sosyal Medya Fenomeni
Doğum Tarihi : 2 Temmuz 1990
Boyu : 1.74
Kilosu : 50
Göz Rengi : Kahverengi
Sevgilisi : Mohammed Alsaloussi
Burcu : Yengeç
Eğitimi : İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
Doğum Yeri : Samsun


Daha Fazla Biyografi