biyografikimdir.com'u ziyaret edip ve içeriklerden faydalanarak, aşağıdaki belirtilen tüm koşulları kabul etmiş olursunuz. 


İçeriklerin doğru olduğu garanti edilmemektedir ve içerikler sebebiyle oluşabilecek maddi ve/veya manevi kaybınızdan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Ayrıca içeriklerin hukuka uygunluğuna dikkat etmeye çalışıyoruz fakat tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Şikayetleriniz için sayfanın aşağısında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. 

İçeriklerin, tarafımızca açık yazılı izin olmadığı müddetçe kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır. 

Gerekli olduğu takdirde belli ip numaralarının veya ip bloklarının siteye erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkımız saklıdır. 

Bu kullanım koşullarını ihlâl ettiğiniz takdirde, siteyi kullanmanıza son verilebilir, gelecekte siteyi kullanmanıza engel olunabilir veya hukuki takip yoluna gidilebilir. 

Esas alınacak hukuk, Türk Hukuku’dur. Site ile ilgili tüm ihtilaf durumlarında İstanbul Mahkemeleri yetkilidir. Bu kullanım koşullarının hükümlerinden birinin hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olarak belirlenmesi durumunda, söz konusu hükmün bu kullanım koşullarının bir parçası olmadığı varsayılır ve bu hüküm, diğer hükümlerin geçerliliğini veya uygulanmasını etkilemez. 

Sitede ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. 

Veri güvenliği
Tüm veriler yetkisiz kişilerin kötüye kullanmasına ve erişimine karşı korunan yüksek güvenlikli sunuculara kaydedilir. Bu sayfada verilen linklerden ulaşacağınız içeriğin güvenilirliğine ilişkin sorumluluğumuz bulunmamaktadır. 

İletişim Bilgilerimiz
İstanbul, Türkiye 
info@biyografikimdir.com