Grup Hepsi Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 15-04-2024 01:03:30 - Güncellenme Tarihi : 15-04-2024 01:03:30


Grup Hepsi Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


Grup Hepsi, dört kişilik bir Pop - R&B grubudur. Grubun üyeleri çocukluklarından beri birbirlerini tanımaktadırlar. Grubun menajerliğini grup üyelerinden Cemre'nin annesi Şebnem Özberk yürütmektedir. Grup üyeleri küçük yaştan çalışmalara başlamış ilk albümleriyle büyük beğeni kazanıp önemli isimlerle çalışmış ve düet yapmışlardır. Türkiye'de R&B tarz müziği dansları değişik sahne showlarıyla dikkat çekmişlerdir. Grup çıktığı günden bu yana birçok ödül almıştır.

 

 

Grup Hepsi 2005 tarihli ilk albümleri "Bir" ile tanındı. Grup elemanları Mete Özgencil ve Süleyman Yüksel'in söz ve besteleriyle stüdyo kayıtlarına girişmiş. Sıkı bir çalışmadan sonra Haziran ayında tamamlanan ve piyasaya sokulan "Bir" isimli albüm ile müzik piyasasına damgasını vurmuştur. Albümde bulunan Olmaz Oğlan, Yalan, Her Şeye rağmen ve 'Üç kalp' parçalara video klip çekildi. En çok Yalan adlı şarkı başarı kazandı ve Türkiye'de 1 numara oldu. Aynı zamanda çıkış parçaları 'Olmaz Oğlan'ın İngilizce versiyonuyla yurt dışında da sevilmişlerdir.

 

Grup 2006 yılında "Hepsi 2" albümüyle çıkışını sürdürdü. Bu albümün ilk video klip şarkısı Kalpsizsin oldu. Ayrıca İki kelime, Saklambaç, Aşk sakızı ve Mum adlı parçalar sevilen parçalar oldu ama sadece Aşk sakızı şarkısına klip çevirildi.Yurt dışından tekliflerde almaya başlayıp bu albümde Marek Pompetzki ve Toni Cottura ile çalışmışlardır.

 

Sezen Aksu ile birlikte Hepsi grubu Pepsi'nin reklam kampanyası için bir single hazırladı ve seri konserler verdi. Bu single Tempo ve Kaç Yıl Geçti Aradan şarkıları kapsamaktadır. Tempo isimli şarkı kliplendirilmiştir.

 

Grubun üyeleri 2007 yılında Hepsi1 adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Bu dizi Show TV'de ve ATV'de yayınlandı. Winx Club çizgi filmin ilk sinema filmin özel soundtrack-CD'si için Hepsi grubu iki şarkı seslendirdi. Bunlar "Sen Bir Tanesin" ve "Sadece bir kız". Ayrıca "Sen Bir Tanesin" parçasına klip çevirildi.

 

Hepsi1 dizisi sona erdikten sonra 2008'in Mayıs ayında 3. stüdyo albümleri Şaka 10+1 çıktı. Albümde bir yeni şarkı ve on adet klasik cover şarkı vardır. Yeni şarkı "4 Peynirli Pizza" kliplendi. Şarkının sözlerini Kenan Doğulu yazmıştır. Bu albümde Ozan Doğulu ve Kenan Doğulu ile çalışmışlardır. Nükhet Duru'nun Durup Dururken albümündeki "Organik" şarkısına düet yapmışlardır.

 

Son albümden Hep Bana parçasının klibi yayınlandıktan sonra Gülçin Ergül gruptan ayrıldı. Basın ve insanlar tarafından Hepsi Grubu'nun dağıldı söylendi ama grubun üyeleri bunun rivayet olduğunu söyledi. Grup dağılmadığını göstermek için 14 Ağustos 2009 tarihinde "Sır" adlı bir single çıkarmıştır.

 

9 Mart 2010 tarihinde Geri Dönüşüm adlı ilk 3 kişilik albümleri çıktı. Albümde Ozan Çolakoğlu Mustafa Ceceli gibi önemli aranjörlerle çalışıldı. Bu albümden ilk klip şarkısı Yeter adlı parçaya çekilmiştir.

 

Türkiye'de çok sevilen Winx Club çizgi filmin ikinci sinema filmin özel soundtrack-CD'si için 2007'deki gibi tekrar Hepsi iki adet şarkı söyledi. Bunlar Harikalar Diyarı ve Süper Kızlar. Harikalar Diyarı şarkısı Eskişehirde bir gemi üzerinde kliplendi.

 

Ayrıca Geri Dönüşüm albümün diğer bir şarkısı "Canıma Değsin"e Çeşme Alaçatı sokaklarında bir klip çekilmiştir. Ardından aynı albümün 3. klibini de Kasım 2010'da "Nükleer" adlı parçaya çekmişlerdir.

 

Nisan 2011'de Hepsi ve Murat Dalkılıç'ın ve Volga Tamöz'ünde eşlik ettiği "Şık Şık" isimli parça yayınlandı.

 

Kasım ayında Hepsi Kral Pop ve Shell V-Power sponsorluğu ile Türkiye'nin birçok il merkezlerinde konserler verdi.

 

Aynı zamanda Geri Dönüşüm albümün dördüncü klibi Söz-Beste Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Uğraşma"'ya Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekildi. Kısa süre sonra grubun yeni single'ı Fındık Kadar internet üzerinde yayınlandı.

 

2012 yılında Hepsi grubu Burak yeter ile birlikte "Delisin" adlı şarkının cover versiyonunu yapmışlardır. Annemler seni çok sevecek adlı yarışma programında biraz çalınmıştır ancak bazı anlaşmazlıklardan dolayı şarkı piyasaya sürülmemiştir.

 

2013 yılın ilk günlerinde Hepsi grubu Sarmaş Dolaş ismini taşıyan şarkılarını aynı Sır (2009) ve Fındık Kadar (2011) gibi internet üzerinde yayınladı.

 

2014 yılının ikinci yarısında Grup Hepsi dağıldığına dair haberleri engellemek için Poll Production ile çalışmaya başlamıştır. Grup üyelerinden Cemre Kemer bununla ilgili röportajlar vermiştir. 2014 in son aylarında albümün piyasaya sürüleceği belirtilmiştir. Albümün çıkış şarkısının Gülşen imzalı olduğu medyaya duyurulmuştur. Eren, Yoga dersleri verirken Yasemin birkaç bölüm dizilerde Murat Dalkılıç ile oynamış Cemre ise grubun yakından tanıdığı yeni pop sanatçısı Edis'in "Benim Ol" klibinde destek olmak için rol almıştır.

 

Cemre 2015 te vizyona girmiş olan "Pinokyo" filminin dublajını Alp Kırşan ile üstlenmiştir. Aynı yıl "İşte Benim Stilim All Star" programına katılıp Soner Sarıkabadayı ve PDND Müzik ile anlaştıklarını yinelemişlerdir.

 

Grubun üyeleri

Eren Bakıcı - 18 Mayıs 1984’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimini 2006'da tamamladı. Londra’da Urdang Dans Akademisi’nde ve Budapeşte Dans Okulu’nda eğitim almıştır. Dans@ grubu ile Türkiye’yi Çin’de temsil etti. Şan ve piyano, oyunculuk dersleri almış Reklam jingle’ları seslendirmiştir. Yıldızların Altında müzikalinde oynadı. Michael Jackson ve Britney Spears gibi sanatçılarla çalışan Selahattin Kara ile çalıştı. Aynı zamanda "Çok Güzel Hareketler Bunlar" adlı tiyatro gösterisinde yer aldı.

 

Cemre Kemer - 17 Şubat 1985’te İstanbul’da doğdu.Lütfü Banat İlkokulu ve Sedat Simavi İlkokulu’nda okuduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdikten sonra aynı okulda Klasik Bale eğitimini tamamladı. Atatürk Kültür Merkezi bünyesindeki çocuk balelerinde çeşitli roller alan Kemer, çeşitli müzik kliplerinde oyuncu olarak çalışmış, şan ve piyano, oyunculuk dersleri almış ve reklam jingleları seslendirmiştir. Cemre aynı zamanda yakın arkadaşlarıyla bir şirket kurdu ve production'lık yapıyor.

 

Yasemin Yürük - 21 Eylül 1986’da İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nde Klasik Bale eğitimini tamamladı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano, oyunculuk dersleri aldı. Reklam jingleları seslendirdi. Aynı zamanda "Çok Güzel Hareketler Bunlar" da yer aldı.

 

Gülçin Ergül (eski üye) - 30 Ekim 1985 Lisans yıllarinda yine MSGSÜ Devlet Konservatuvarı'nın Modern Dans bölümüne geçti. Bu yıllarda bir kız grubu kurma hayalini, AKM'de ve MSGSÜ'de tanışmış olduğu arkadaşları Eren Bakıcı, Yasemin Yürük ve Cemre Kemer ile resmi olarak 2005'te gerçekleştirdi. 2006'da Pepsi'nin reklamlarında yer aldı. 2007 yılında başlayan iki sezon süren Hepsi 1 isimli dizide Gülçin Ergül isimli bir karakter canlandırdı. 2009 yılında Show TV'nin jenerik müziklerini seslendirdi.

 

Ergül, üç albümün ardından 2009 kış aylarında Hepsi grubundan ayrıldı.


Adı ve Soyadı : Grup Hepsi
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

Grup Hepsi İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi