Hakan Taşıyan Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 15-04-2024 01:04:20 - Güncellenme Tarihi : 15-04-2024 01:04:20


Hakan Taşıyan Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


Hakan Taşıyan, 1 Nisan 1973 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Annesi Trabzonlu, babası ise Diyarbakırlıdır. Küçük yaşlardan itibaren saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. Ünlü sanatçı ilk kasetini askerliğinin ardından piyasaya çıkardı. İlk kaseti olan Hesabım Bitmedi albümünü piyasaya çıkarttı. 1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya çıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi Sensiz İki Gün oldu. Bu albüm sanatçının en iyi albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. 

Gözün Sevem isimli albümünü piyasaya sundu. 1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile beraber oyunculuk konusunda da başarılı bir performans gösterdi. Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynamıştır. 2001 tarihinde ise yine bir dizi ile ekranlara geldi. Güz Gülleri isimli dizi ile beraber önemli kişilerle başrol oynamıştır. Bu dizide Kemal karakterini canlandırmıştır.

Ekim 2020'de hastaneye kaldırılmış ve organ nakline ihtiyacı olduğu açıklanmıştı. Ardından karaciğer nakli ve böbrek nakli gerçekleştirildi ve sağlık durumunun da iyi olduğu açıklandı. 


Adı ve Soyadı : Hakan Taşıyan
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

Hakan Taşıyan İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi