İsmail Özkan Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 15-04-2024 01:44:43 - Güncellenme Tarihi : 15-04-2024 01:44:43


İsmail Özkan Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


İsmail Özkan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Balıkesir Bigadiç'li olan sanatçının gerçek soyadı ise Aslantaş'tır. Babası Bayram Aslantaş uzun yıllar Koray Lisesi'nde fizik öğretmenliği yapmıştır.

İlk sahne deneyimini Barış Manço'nun 7'den 77'ye isimli programı ile gerçekleştirdiğini belirten İsmail Özkan Ali Şuuri İlköğretim Okulu'nun ardından Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi'nde orta ve Lise tahsilini tamamlamıştır. Lise eğitiminin ardından Diş Hekimliğini kazanmış ancak gönlünde müzik olması nedeni ile İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. Bir sene İTÜ Konservatuvar bölümünde okumuş ardından ablasının da İzmir'de okuması ve ailesinin de isteği ile Ege Üniversitesinde Ses eğitimini tamamlamıştır.

 
Özellikle çıkış şarkısı olan Hayal Gözlüm ile internet üzerinde de rekor kırmış ve bu şarkısı kısa sürede 7 Milyon izlenme rekorunu elde etmiştir. Ayrıca dizi müzikleri ile de ilgilenen sanatçı, İmkansız Aşk, Fikrimin İnce Gülü ve Hırsız Polis dizilerinin şarkılarını seslendirmiştir. 2017 yılında Esra Mimaroğlu ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Serpil Naz isminde bir kızı vardır.22-03/08/ismail-ozkan_3944.jpg


Adı ve Soyadı : İsmail Özkan
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

İsmail Özkan İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi