Kaan Ateşoğlu Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 15-04-2024 01:45:13 - Güncellenme Tarihi : 15-04-2024 01:45:13


Kaan Ateşoğlu Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


Kaan Ateşoğlu 15 Ağustos 1982 yılında, Mardin'de dünyaya geldi. Babasının Devlet Kamu Kuruluşundaki görevinden dolayı, 1988 yılında ilköğrenimine Ankara Hazar İlkokulu’nda başladı ve 1992 yılında Antalya’da ilkokuldan mezun oldu. Daha küçük yaşlarda müziğe olan tutkusundan dolayı, eski bir kasetçalarda kayıt ettiği şarkılarıyla yetinemeyip, çevresinden ve ailesinden aldığı destek ile 1993 yılında Antalya Ezgi Radyosunun düzenlemiş olduğu ses yarışmasına katılıp birinci oldu. Yarışma neticesinde almış olduğu derece, onun müziğe olan tutkusunu daha da alevlendirdi ve böylece 1998 yılında Antalya İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Türk Halk Müziği bölümüne başladı.

Eğitimi süresince hocalarının dikkatini ve ilgisini çekmeyi başararak Türk Halk Müziği Korosunda görev aldı. Yaşamının büyük bir bölümünü oluşturmaya başlayan müzik sayesinde çevresinde gelişen ve kendi yaşadıklarından esinlenerek 1997 yılında ilk bestesini yaptı ve böylece bu yeteneğini de keşfetmiş oldu.

Özel olarak da aldığı şan, diksiyon ve oyunculuk dersleri de kendisini daha da geliştirdi. Sanatın her alanında bulunmak isteyen Kaan Ateşoğlu modellikte ve çeşitli reklam filmlerin de rol aldı.

Kaan Ateşoğlu halen beste çalışmalarına devam etmekte ve kısa bir süre sonra çok güçlü şarkıların bulunduğu ve büyük bir bölümü kendi bestelerinden oluşan "Otostop" isimli albümü ile siz dinleyicilerin karşısına çıktı.

Diskografi:

2012

Otostop (Albüm, Erken Music, 09.03.2012)


Adı ve Soyadı : Kaan Ateşoğlu
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

Kaan Ateşoğlu İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi