Nigar Muharrem Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 15-04-2024 14:30:17 - Güncellenme Tarihi : 15-04-2024 14:30:17


Nigar Muharrem Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


Nigar Muharrem 1995 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Azerbaycan da psikoloji bölümünü bitirmiştir. Eğer müzisyen olmasa sosyal medyada tanınıp ünlenmese psikolog olarak devam edeceğini söylüyor. Türkiye’de YouTube üzerinden sesini duyuran ve sevilen Nigar, aslen Azerbaycanlıdır ve Azerbaycan doğumludur.

 

Özellikle Neredesin Sen, Hep Sonradan, Neylersen, Başka Birisini Sevebilmirem, Vazgeçtim, Karadeniz Türküleri, Yalan Deyir, Koyverdin Gittin Beni, Ona Göre gibi parçalar ile takipçi kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

 

Eşsiz sesi ve çıkarmış oldu şarkılar ile kısa zamanda müzik piyasasını altını üstüne getiren Nigar Muharrem, bu zamana kadar birçok başarılı yapımı imza atmıştır.

 

Seviyor Sandım

Hesret Negmesi

Belke De

Yalnızlar Şehri

Ama Galiba

Sensizlik

Sensiz

Aykırı Yolları

Sevmez

Sus Kalbim

Ciğeri Yakıyor

Hasret Nağmesi

Bir beden

Sevmeyecem

Kaderim Yaralı

 

Nigar Muharrem Nasıl Popüler Oldu?

Youtube de seslendirdiği şarkıların videolarını paylaşarak tanınan Azerbaycanlı Nigar Muharrem 25 yaşındadır. Seslendirdiği şarkılar ile dinleyicilerinin sevgisini kazanmıştır. Arabesk ve türkü tarzında şarkıları daha çok sevdiği için o tarz şarkılar seslendirmiştir.

 

Nigar Muharrem, Türkiye’de ve Azerbaycan’da da ünlü olan Emrah Karaduman ile de şarkı yapmıştır. Özellikle Neredesin Sen, Hep Sonradan, Neylersen, Başka Birisini Sevebilmirem, Vazgeçtim, Karadeniz Türküleri, Yalan Deyir, Koyverdin Gittin Beni, Ona Göre gibi parçalar ile takipçi kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

 

 


Adı ve Soyadı : Nigar Muharrem
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

Nigar Muharrem İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi