Sergio Gürlek Kimdir ?
Yayınlanma Tarihi : 15-04-2024 18:40:39 - Güncellenme Tarihi : 15-04-2024 18:40:39


Sergio Gürlek Kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim, boyu ve kilosu?


Sergio, 17 Mart 1982 Yılında  İstanbul Kadıköy de doğdu. Aslen Sivas lı bir ailenin çocuğu olan Sergio, Kafkasya kökenli gerçek bir Orta Asya Türküdür.

İlk ve ortaöğretim tahsilini İstanbul, Ankara ve İzmit olarak farklı illerde tamamlayıp, Üniversite ve Master Ukrayna Kiev ‘ de ( Kiev National Economic Universty ) Uluslararası ilişkiler bölümünü başarı ile bitirdi.

Bir çok alanda özel eğitimler alıp bu eğitimlerini başarı sertifikaları ile süslemiştir. Ayrıca yapmış olduğu organizasyonlarla aktivite ve show sektöründe çalışmalarına dair birçok başarı plaketi ile ödüllendirilmiştir.

Şu an hala ikinci üniversite olarak Radyo ve TV programcılığı bölümünde eğitimine devam etmektedirç 4 dil konuşabilmekte ( türkçe ingilizce rusça almanca) ve birçok müzik  enstrümanını  kullanabilmektedir.

          1996 yılında İzmit ‘de Radyo ve TV Programları ile yayın hayatına başladı. 2002 yılında talihsiz bir menejerlik sözleşmesinden dolayı 10 yıl boyunca  hiçbir basın ve yayın organında kişisel yetileri ile faaliyette bulunamadı. Bu sÜre zarfı içerisinde askerlik (hakkari yüksekova) ve eğitimini başarı ile tamamladı.

Yurt içi ve dışı birçok 5 yıldızlı otele aktivite, show ve animasyon danışmanlığı yaptı. 2010 – 2011 yılları arasında, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulunda Rekreasyon Derslerinde Yardımcı Eğitmen olarak gönüllü Animasyon dersi verdi.

Sahne showları, müzikaller ve bir çok tiyaro oyunları sergiledi.

Profesyonel anlamda uzakdoğu sporları ve futbol ile uğraştı. Ayrıca  faal olmamakla birlikte futbol hakemliği kursunu bitirdi.

Özel ve çok önemli bir Profesyonel den oyunculuk eğitimi aldı ve kendi tiyatro, gösteri ekibini kurdu.

Talihsiz sözleşme dönemi bitimi ile beraber senaryosunu yazdığı uzun metraj gençlik komedi filmini ekibi ile çekti ve  başrolünde oynadı.

Oyunculuğa kurtlar vadisi pusu,arka sokaklar,akasya durağı vb … gibi dizilerde profesyonel olarak devam etti.Sahneye olan hakimiyeti ve müzik bilgisini birleştirerek 2014 yılında “4X4’lük” ismini koyduğu Maxi Single Müzik Albümünü Sevenlerin beğenisine sundu.

Hemen Akabinde 2015 Yılının Sonlarına Doğru Yeni Bir Single Yaptı ve Bu Single da Herkesin Bildiği Sarhoş Şarkısını Yorumladı ve her iki versiyonuna da klip çekti. 2018 - 2019 yılları arasında O ses Türkiye Yarışmasına Katıldı ve  FİNAL e kadar yükseldi. Yarı Final de Elendi.  2019 yılı ağustos ayında Seda Sayan ile Keten Helva isimli şarkıya düet yaptı. Şarkı basında büyük bir yankı uyandırdı. 

Hemen 2 ay sonra Şarkının Club Mix versiyonunu çıkardılar. Ve şu aralar Çok büyük bir proje olan ve Türkiye’de yepyeni bir tarz uyandıran “Walkshow” isimli TV Programını TV8,5 ta Sunmakta. Kendi şirketi By Sergio Production olarak Programın Yapımcılığını da üstlenmektedir. Halen aktif olarak By Sergio group adı altında organizasyon sektöründeki ticaret hayatına devam etmektedir.


Adı ve Soyadı : Sergio Gürlek
Meslek : Şarkıcı
Doğum Tarihi :
Boyu :
Kilosu :
Göz Rengi :
Sevgilisi :
Burcu :
Eğitimi :
Doğum Yeri :

Sergio Gürlek İle İlgili Sık Sorulan SorularDaha Fazla Biyografi