Nereden Mezun ?

Derin Mermerci Nereden Mezun ?


Lise eğitimini Özel Fransız Saint Joseph Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Amerika’da Bryant College’de pazarlama üzerine okumuştur.


Magazin ve iş dünyasının ünlü isimlerinden olan Derin Mermerci 28 Nisan 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası Türkiye’nin ilk kurulan tekstil şirketlerinden Akfil Tekstil’in sahibi Mehmet Ata Mermerci’dir. Annesi Ender Mermerci’dir. Ünlü iş kadını Derin Mermerci’nin  Tansa ve Yosun adında iki ablası vardır.

Derin Mermerci Özel Fransız Saint Joseph Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite eğitimini Amerika’da Bryant College’de pazarlama üzerine okumuştur. Daha sonra başarılı eğitim hayatının ardından iş dünyasına Paris’te bulunan Design Marketing ile ilk adımlarını atmıştır.

90’lı yıllarda babası Ender Ata Mermerci ve üç kızı tüm cemiyetlerin gündeminde olmuştur. Sosyete dergilerinde sürekli adından bahsettirmiştir. Sadece Türkiye ile kalmayan bu popülaritesi Avrupa ve Amerika’da da sıklıkla görülmüştür.

27 Eylül 2013 yılında eski Doğuş Yayın Grubu CEO’su olan Cem Aydın ile dünya evine girmiştir. Bu evliliklerinden Lal ve Mina adında ikiz çocukları dünyaya gelmiştir.  2019 yılında ayrılma kararı alan ünlü çiftin dillere destan olan aşkları ve evlilik süreçleri toplam 6 sene sürmüştür. Derin Mermerci bir dönem Cem Uzan ile ilişki yaşamıştır daha sonrasında yine ismi Kaan Urgancıoğlu ile olan ilişkileriyle sık sık anılmıştır. Magazin gündeminde en sansasyonel ilişkisi Mehmet Germiyanlıgil ile olmuştur.

Derin Mermerci Ne Zaman  Doğdu ?

28 Nisan 1981

Derin Mermerci Nerede Doğdu ?

İstanbul

Derin Mermerci Babası Kimdir ?

Mehmet Ata Mermerci

Derin Mermerci Annesi Kimdir ?

Ender Mermerci

Derin Mermerci Evli Mi ?

En son evliliğini 27 Eylül 2013 yılında Cem Aydın ile yapmıştır.

Derin Mermerci Burcu Ne ?

Boğa

Derin Mermerci Boyu Kaç ?

1.70 cm

Derin Mermerci Kaç Kilo ?

53

Derin Mermerci Göz Rengi Nedir ?

Ela

Derin Mermerci Çocukları Kimdir ?

Lal ve Mina isminde iki tane çocuğu vardır.

Derin Mermerci İle İlgili Sık Sorulan Sorular


Adı ve Soyadı : Derin Mermerci
Meslek : İş Kadını
Doğum Tarihi : 28 Nisan 1981
Boyu : 1.70
Kilosu : 53
Göz Rengi : Ela
Sevgilisi : Bilinmiyor
Burcu : Boğa
Eğitimi : Bryant College
Doğum Yeri : İstanbul


Daha Fazla Biyografi